Kalkınma Bakanlığı Mali Destek Programı Kapsamında Hibe Almaya Hak Kazanan Projeler Belli Oldu

Kalkınma Bakanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruya göre; 2018 Mali Destek Programı Kapsamında Hibe Almaya Hak Kazanan Projeler Belli Olduğu ifade edildi.

Kalkınma Bakanlığı Mali Destek Programı Kapsamında Hibe Almaya Hak Kazanan Projeler Belli Oldu

Kalkınma Bakanlığının resmi internet sitesinden yayımlanan duyuruda;

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan detaylara göre, 2018 Mali Destek Programı Kapsamında Hibe Almaya Hak Kazanan Projeler Belli Oldu.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"Ajansımız tarafından 2018 Yılı Turizm Odaklı Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında başvurusu alınan projelerin değerlendirilme süreçleri tamamlanarak hibe almaya hak kazanan projeler belli oldu.

2018 Yılı Mali Destek Programı Başarılı Projeler Belli Oldu!

Ajansımız tarafından 26.12.2017 tarihinde ilanına çıkılmış olan “Turizm Odaklı Kalkınma Mali Destek Programı (TURİZM) kapsamında başvurusu alınan projelerin değerlendirilme süreci sona erdi. Bu kapsamda toplam 26 proje başarılı bulunarak desteklenmeye hak kazandı.

Mali destek programı için başvurusu alınan ve değerlendirme süreçleri sonunda başarılı bulunan ve Yönetim Kurulu’nun onayına sunulan projeler, KUZKA Yönetim Kurulu’nun 05.06.2018 tarihli toplantısında ele alınarak onaylandı.

Bu program kapsamında yedek liste bulunmamakta olup başarılı projeleri gösteren asil listenin elektronik formatına, sözleşme imzalamaya hak kazanan başvuru sahipleri için hazırlanan bilgi notuna ve sözleşmede sunulacak evraklara ilişkin şablon ve örneklere aşağıdan ulaşılabilmektedir.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur." ifadelerine yer verildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 20:19
YORUM EKLE