Karayollarında Son Durum Ne ? ( 20 Temmuz 2016)

Karayollarında üst yapı, onarım ve açık kazı metoduyla doğalgaz boru hattı geçirilmesi sebebiyle sürücülerine işaret ve işaretçilere dikkat etmeleri gerekiyor.Hangi yollar trafiğe kapalı ? Çalışmalar ne zaman bitecek ? Hangi yollarda çalışma var ?

EKONOMİ 20.07.2016, 08:46 20.07.2016, 08:53
Karayollarında Son Durum Ne ? ( 20 Temmuz 2016)
Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolunun Akyazı-Adapazarı kavşakları arasında üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılacak ve ulaşım Akyazı Kavşağı'ndan D-100 yoluna yönlendirilerek Adapazarı gişelerden tekrar otoyola katılım sağlanacak. Çalışmalar 20.00-07.30 saatleri arasında yapılacak.

Mudurnu-Nallıhan yolunda üst yapı çalışmaları nedeniyle 100. Yıl geçişi ile Çiller Vadisi arası trafiğe kapatıldığından sürücülerin alternatif güzergah olarak, Çiller Vadisi ayrımı- Göynük yolunu takip ederek 100. Yıl ayrımına çıkmaları gerekiyor.

Haymana-Gölbaşı yolunun 0-32'nci kilometrelerinde açık kazı metoduyla doğalgaz boru hattı geçirilmesi çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan (Topraklı-Çayırlı-Oyaca-Boyalık-Cingirli-Haymana) kontrollü olarak sağlanıyor.


Kamupersoneli.net | AA

Yorumlar (0)