Konut kredisi çekecekler dikkat! 24 Eylül en uygun, güncel konut kredisi faiz oranları belli oldu

Merkez Bankası faiz indirimi sonrasında özel bankalar kredi faiz oranlarını indirmeye başladı. Konut kredisi çekmek isteyenler ise merakla, 24 Eylül en uygun güncel konut kredisi faiz oranları ne kadar? Sorusunun cevabını aramaya başladı. Peki, 24 Eylül en uygun güncel konut kredisi faiz oranları ne kadar?

EKONOMİ 24.09.2019, 00:48 24.09.2019, 12:20
Konut kredisi çekecekler dikkat! 24 Eylül en uygun, güncel konut kredisi faiz oranları belli oldu

Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar bankaların verdikleri konut kredilerine yöneliyor. Konut kredileri sayesinde ev sahibi olma hayallerine kavuşan vatandaşlar merakla, 24 Eylül en uygun güncel konut kredisi faiz oranları ne kadar? Sorusunun cevabını arıyor. Peki, 24 Eylül en uygun güncel konut kredisi faiz oranları ne kadar?

VATANDAŞLAR MERAKLA KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARINI ARAŞTIRMAYA BAŞLADI

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından yapılan faiz indirimi sonrasında bankalar da kredi faiz oranlarını düşürmeye başladı. Kredi faiz oranlarını düşüren bankalar özellikle konut kredilerinde sundukları fırsatlarla vatandaşların ev sahibi olmalarını sağlıyor. Konut kredisi çekecek vatandaşlar da merakla en uygun güncel konut kredisi faiz oranlarını araştırıyor.

YÜZDE 1 SEVİYESİNE KONUT KREDİSİ VERMEYE BAŞLADI

Kamu bankalarının yanı sıra özel bankalar arasında bir ilk yaşandı. Merkez Bankası tarafından yapılan faiz indirimi sonrasında ilk defa özel bir banka yüzde 1.10 altına inerek yüzde 1 seviyesinde konut kredisi vermeye başladı.

Yorumlar (0)