LPG'ye İndirim Yapıldı! LPG Fiyatları Ne Kadar? 3 Aralık LPG Fiyatları

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) tarafından yeni bir detaylar paylaşıldı ve buna göre LPG fiyatlarına indirim yapıldığı açıklandı. Peki LPG fiyatlarına ne kadar indirim yapıldı? LPG fiyatları ne kadar oldu? LPG fiyatlarına yapılan indirim gece yarısından itibaren geçerli olacak mı? LPG fiyat indirimi pompaya yansıyacak mı? LPG fiyatlarıyla alakalı olarak son bilgileri sitemizde okurlarımızla paylaşıyoruz. İşte 3 ve 4 Aralık LPG fiyatları...

LPG'ye İndirim Yapıldı! LPG Fiyatları Ne Kadar? 3 Aralık LPG Fiyatları

Otogazın litre fiyatında gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 32 kuruşluk indirim gerçekleşecek.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) alınan bilgiye göre, söz konusu indirim otogazın pompa fiyatlarına yansıyacak.

Buna göre, Otogazda Eşel Mobil Sistemi'nin uygulanmaya başladığı tarihten bu yana ilk indirim gerçekleşecek ve otogazın litre fiyatındaki 32 kuruşluk indirim bu geceden itibaren pompa fiyatlarına da yansıyacak.

Yapılan yeni indirime göre İstanbul ve Ankara’da 3,83 TL/Litre olan LPG’nin yeni fiyatı 3,51 TL/Litre olacak. İzmir’de ise 3,81 TL olan LPG artık 3,49 TL’den satılacak.

Akaryakıt fiyatlarında mayıs ayından itibaren uygulanan eşel mobil sistemiyle, uluslararası petrol piyasaları ve kurda meydana gelen değişiklikler ÖTV ayarlamasıyla tüketiciye zam olarak yansıtılmadan dengelenmeye çalışıldı. Fiyatlarda ÖTV'den karşılanan miktarın altına düşülmesi durumunda indirim gerçekleştirildi.

Geçen ay benzin ve motorinde bu miktarın altına düşülmesi sonucunda gerçekleşen indirim miktarları da pompaya yansımıştı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 23:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin kacar
Metin kacar - 7 ay Önce

Seçim geliyor normaldir

Deniz TAŞCI
Deniz TAŞCI - 7 ay Önce

Hay ağzın bal yesin

Emre sungu
Emre sungu - 7 ay Önce

Gecende dustu ama pompaya yansimadi benzinliklerde fiyatlar inmiyor

Erkan
Erkan - 7 ay Önce

Geç bile kaldı dolar 5 liraya düştü gelen zamlar aynı duruyor

Aydin
Aydin - 7 ay Önce

Bedavada yapmanız size oy yok hiç heveslenmeyin artık yemiyoruz.

Feraye
Feraye - 7 ay Önce

Seçimden sonraki akibeti ne olu acaba seçim sonrası büyük bir zam yagmuru başlar

Sezgin
Sezgin - 7 ay Önce

Lpg En Az 3 tl Olması Gerekiyor