Magnum Porsche 2018 Çekilişi Ne Zaman Yapılacak, Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Magnum dondurma çubuklarından çıkan kodla yapılan çekiliş sonucunda 2 kişiye Porsche araba hediye ediyor. Peki, Magnum Porsche çekilişi ne zaman yapılacak, Magnum Porsche kazananlar nerede ilan edilecek?

EKONOMİ 09.10.2018, 11:45 09.10.2018, 11:47
Magnum Porsche 2018 Çekilişi Ne Zaman Yapılacak, Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Türkiye'nin en çok satılan dondurma markalarından biri olan Algida tarafından her sene düzenlenen Magnum Porsche çekilişi için bu sene yeniden başvurular alınmaya başlandı. 

Dondurmayı yiyen kişiler Magnum çubuklarından çıkan kodları Magnum com tr Porsche çekilişe katılım adresinden yolluyorlar. İnternet sitesine girdikten sonra gelen ekranın üst kısmında en sağ bölümde yer alan Porsche Kampanyası yazan bağlantıyı tıklayarak çekilişime katılım hakkı elde edebiliyorsunuz. 

Her Magnum Kodu 2 Çekiliş Hakkı Veriyor 

Yemiş olduğunuz her dondurma çubuğu üzerinde harfler ve rakamlarda oluşan 8 haneli bir şifre yer alıyor. Bu çubuklarda yazan kodları giren kişiler Magnum Porsche 2018 çekilişine katılmak için 2 hak elde ediyorlar. 

Magnum Porsche Modeli Ne?

Çekilişe katılarak dondurma yiyerek Porsche kazanan kişiler Magnum Porsche modeli olarak Porsche Cayman Magnum Edition 1988 cc 300 HP Benzinli 2018 model araba kazanacak. İlan edilen Magnum Porsche 2018 fiyatı ise 130.084 Euro olarak açıklanmış durumda. Yani 5 Temmuz 2018 kuru ile hesaplarsak Magnum Porsche kazananlar 701 bin 152 liralık ödülün sahibi olacaklar.

Magnum Porsche Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Magnum Porsche çekiliş tarihi olarak 09/10/2018 olarak belirlendi. Magnum Porsche kazananlar 13/10/2018 tarihinde yayımlanacak olan Hürriyet Gazetesi'nde ilan edilecek. Magnum Porsche kazananlar sonuçların açıklandığı tarihte kamupersoneli.net sitemiz üzerinden de duyurulacak. Magnum Porsche vergisi için ödemeyi KDV ve ÖTV vergilerini Magnum, diğer vergileri kazanan kişi olmak üzere yapacak. 

Magnum Porsche SMS No ve Fiyatı Ne Kadar?

Magnum Porsche mesaj ile katılım yapmak isteyen kişiler için SMS numarası olarak 2992 numarasını kullanıyor. Magnum Porsche SMS no olarak kullanılan 2992 numarasına ad, soyad ve adres bilgilerinin gönderilmesi yeterli oluyor. Magnum Porsche SMS fiyatı / mesaj ücreti olarak ise Turkcell için 0,85 lira, Avea ve Türk Telekom için ise 0,65 olarak ücretlendirilmektedir. 

Kamupersoneli.net

Yorumlar (126)
maskeli kedi 1 yıl önce
kapalı küreyle çekiliş yapılacaksa yine .. pek bi beklentiye girmeye gerek yok. hayatımda gördüğüm en şike dolu çekilişti geçen seneki :d sarı bir içi görünmeyen kürenin içinden sayılar çıkıyor :d ben ne bilecem onların hepsinin aynı olup olmadıgını insanları kandırmayın koyun şeffaf küreleri öyle yapın çekilişinizi..
Umut ucar 1 yıl önce
İnşAllah paraya ihtiyacı olan birine çıkar
Umut olur bir aileye
yeliz 1 yıl önce
Allah arabaya deilde o paraya ihtiyaci olana nasip etsin
ZEYNEP 1 yıl önce
Belki 1000 den fazla yolladım inşAllah Allahım bana çıkar. Bana çıkmazsada inşAllah gerçekten çok ihtiyacı olan birine çıkar bekliyoruz..
maviş güzel 1 yıl önce
yüce rabbi̇m gercekten hakeden i̇ki̇ i̇nsana nasi̇p etsi̇n o arabayi
nazif 1 yıl önce
inşAllah en darda olana çikara hakkımızda hayırlısı
Murat berker 1 yıl önce
En çok gönülden isteyene çıksın
Gizli bir fakir 1 yıl önce
O kadar magnum yiyebilen porsche yi de alır ben 1 tane yollayabildim onu da yerde buldum :/
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın