Mayıs Ayında Emekli Olanlar İkramiye Alabilecek Mi? Çalışma Bakanı Sarıeroğlu Açıkladı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti'nin seçim çalışmaları kapsamında bulunduğu Adana'da emekli ikramiyesine dair açıklamalarda bulundu. Emekli ikramiyesi konusunda akıllara takılan bazı sorular hakkında açıklamalarda bulunan Çalışma Bakanı Sarıeroğlu'nun değerlendirmelerini siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

Mayıs Ayında Emekli Olanlar İkramiye Alabilecek Mi? Çalışma Bakanı Sarıeroğlu Açıkladı

AK Parti'nin seçim çalışmaları kapsamında memleketi Adana'da bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu burada bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu burada esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlaralar sohbet etti, dertlerini dinledi. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Şehit Aileleri Derneği ziyaret ederek burada kısa bir konuşma yaptı. Şehit aileleriyle bir araya gelen Bakan Sarıeroğlu onlarla sohbet ederken duygu dolu anlar yaşadı. 

MAYIS AYINDA EMEKLİ OLANLARA BAYRAM İKRAMİYESİ ALABİLECEK

Adana ziyareti kapsamında yapmış olduğu çalışmalarına Ceyhan Öğretmenevinde, muhtarlar, STK temsilcileri ve Ak Parti üyeleri devam eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu burada organize edilen bir iftar programına katıldı. 

İftar programı kapsamında bir konuşma yapan Bakan Sarıeroğlu emeklilere dini bayramlarda verilecek olan 1000 TL'lik ikramiyelere dair bazı açıklamalarda bulundu. Bu konuda bazı soruların olduğunu ifade eden Bakan Sarıeroğlu bu soruların başında yemi emekli olanların ikramiye alıp almayacağı konusu olduğunu söyledi. 

Konuya dair merak edilenleri cevaplayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Mayıs ayında emekli olan 100 bin vatandaşımızın, Haziran ayında verilecek emekli ikramiyesini alabilecekler, dedi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 23:02
YORUM EKLE