MHP'den Emeklilikte Yasa Takılanlar (EYT) Açıklaması! Kanun Teklifimiz TBMM Komisyonunda

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusunda son dakika açıklaması geldi. MHP tarafından gelen EYT açıklamasında; MH'nin kanun teklifinin komisyonda olduğu ve kanunun yasalaşmasından umutlu oldukları açıklaması geldi. MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül tarafından yapılan açıklamaların detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

MHP'den Emeklilikte Yasa Takılanlar (EYT) Açıklaması! Kanun Teklifimiz TBMM Komisyonunda

Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili olarak yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Milyonlarca vatandaşın yakından takip EYT konusuna dair siyasiler yeni açıklamalarda bulunuyorlar. 

EYT yasası konusunda diğer partiler tarafından Milliyetçi Hareket Partisi'ne yönelik yapılan açıklamalara yönelik MHP'den yeni bir açıklama geldi. İşte Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusunda yaşanan son gelişmeler. 

MHP'DEN EYT YASASI İÇİN ÜMİTLİYİZ AÇIKLAMASI (EYT)

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili olarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

EYT yasasına dair MHP'ye yöneltilen suçlamalara dair açıklamalarda bulunan MHP Grup Başkanvekili Bülbül, bu konunun Milliyetçi Hareket Partisi'nin daha önceki seçim beyannamelerinde de olduğu vurgusunda bulundu. MHP'nin kanun teklifinin halen komisyonda olduğunu ifade eden MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül EYT yasasına dair ifadeleri kamuoyu ile paylaştı.

MHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül'ün EYT Açıklaması

'EYT meselesi Milliyetçi Hareket Partisinin sadece 27'nci Dönemde değil, 25 ve 26'ncı Dönemde de gündemine getirdiği, hakkında mücadele verdiği bir meseledir. Bununla alakalı olarak Milliyetçi Hareket Partisini töhmet altına sokmaya çalışan açıklamaları asla ve asla kabul edemeyiz. Milliyetçi Hareket Partisinin EYT'yle alakalı vermiş olduğu kanun teklifi şu an Komisyona gelmesi için beklemektedir. Bizler kanun teklifimizin yasalaşması noktasında ümitliyiz ve bunun gerçekleşmesi için de elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz.''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim
ibrahim - 7 ay Önce

teklifimiz komisyonda ama ısrarcı değiliz çocuk mu kandırıyorsunuz artık eyt liler sonuca bakıyor sonuca göre mart 2019 da bizde akp/mhp de ısrarcı olmayacağız.

Ozkan gokce
Ozkan gokce - 7 ay Önce

Vatandaşla oyun oynamayın sandıktan#Eyt .

Memo
Memo - 7 ay Önce

EYT kanunu hemen çıkmalı

songül
songül - 7 ay Önce

hadi bakalım ak mı kara mı göreceğiz artık.eyt

SALİM
SALİM - 7 ay Önce

artik emekli̇li̇kte yaşa takilanlarin sorunlari aci̇l çözülmeli̇di̇r.mhp den i̇craat bekli̇yoruz.

Yasemin
Yasemin - 7 ay Önce

Hadi inşAllah

Murat Gürsen
Murat Gürsen - 7 ay Önce

sandıkta görüşecek tüm eyt üyeleri sizle.

Bilal
Bilal - 7 ay Önce

#eyt siz şansınız ı kaybettiniz daha dün yasaya red vermistiniz