Milyonlarca Araç Sahibine Kötü Haber ! Büyük Zam Geliyor

PÜİS tarafından yapılan açıklamada milyonlarca araç sahibine kötü haber verildi. Yapılan açıklamaya göre benzin ve motorin fiyatlarına büyük zam geliyor.

Milyonlarca Araç Sahibine Kötü Haber ! Büyük Zam Geliyor

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikasının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda benzin ve motorin fiyatlarına büyük bir zammın beklendiği ifade edildi. 

ZAM YAPILACAK

Petrol ürünleri İşverenler Sendikası tarafından yapılan duyuruda "31 Ekim 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere benzin grubunda 10 - 12 kuruş - motorin grubunda 17 - 19 kuruş fiyat artışı beklenmektedir." ifadelerine yer verildi.

Ayrıca söz konusu duyuruda " Fiyat değişim indeksleri yatırım tavsiyesi niteliği taşımamakta olup, PÜİS bayilerine stok kontrolü için verilmektedir." denildi.

25 EKİM'DE ZAM YAPILMIŞTI

Bundan önce 25 Ekim 2017 tarihinde benzin fiyatlarına bir zam daha yapıldı. 25 Ekim 2017 tarihinde benzine 9 kuruş zam yapıldı. Buna göre benzinin litresi Ankara'da 5,32 TL'den satılıyordu. Bu zamdan sonra Ankara'da benzin fiyatları 5,41 TL oldu. Benzinin litresi İstanbul'da 5,27 TL'den 5,36 TL'ye, İzmir'de ise 5,29 TL'den 5,38 TL'ye yükseldi.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2017, 11:12
YORUM EKLE