Milyonları İlgilendiriyor! Yeni Emekli Olanlara 1600 TL Ödeme!

2018 yılı içerisinde; Temmuz ve ağustosta emekli olacak vatandaşlara; Kurban Bayramı öncesi bin lira ikramiye ve 600 liraya varan promosyon bekleniyor. Ayrıca bununla beraber yeni emekliler bu yaz bin 600 lirayı cebine koyacak, ayrıca temmuz zammından da yararlanacak. Peki herhangi bir şart var mı? İşte detaylar.

Milyonları İlgilendiriyor! Yeni Emekli Olanlara 1600 TL Ödeme!

Her çalışan tarafından hayali kurulan emeklilik vatandaşlara 2 yeni imkan daha sağlayacak.

Söz konsuu yeni emekli vatandaşlar hem kurban  bayramı öncesinde biner lira ikramiye alacak ve hemde 600 TL'ye varan banka promosyonu fırsatını elde edecekler.

Ayrıca bayram ikramiyesi sadece mevcut emekli olanları değil, yeni emekli olmuş vatandaşlarıda kapsamakta. Emekli aylığı bağlanan vatandaşlar ikramiye haklarını elde edecekler. Emeklilik tarihini izleyen dönemlerde verilecek olan bayram ikramiyelerinden yararlanmış olacaklar.

Diğer yandan yeni emeki olan vatandaşlar banka promosyonu alabiliyorlar. Emekli aylığı bağlanmış olanlar bankasını seçerek 3 yıllık dönem için 600 TL'ye varan promosyonu cebine koyabiliyorlar. Diğer yandan ilk ikramiye ödemeleri ağustos ayında yapılacak ve Kurban bayramı öncesinde ödenecek. Ödemelerin Ağustos ayının ilk haftasında verilmesi bekleniyor.

Açıklanacak ödeme tarihinde emekli aylığı bağlanmış olanlar bin lira ikramiye alacaklar. Ayrıca bu kişiler, bundan sonra yapılacak olan bütün ikramiye ödemelerinden yararlanacaklar.

Kurban bayramı öncesinde ödenecek olan bin lira ikramiyeyi de cebine koyacak olanlar banka promosyonuyla beraber 600 liraya varan ödeme alacaklar.

Bununla beraber maaşın yanı sıra 1600 TL ek gelir elde etmiş olacaklar.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 09:44
YORUM EKLE