Mustafa Tuna Açıkladı! Ankara'da Su Fiyatlarına İndirim Yapılacak!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna katılım sağladığı televizyon programında açıklamalarda bulundu. Tuna yayında yaptığı açıklamalarda ise; Ankara'da su fiyatlarında yüzde 17 indirim yapılacağını ifade etti.

Mustafa Tuna Açıkladı! Ankara'da Su Fiyatlarına İndirim Yapılacak!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna'dan yeni bir açıklama geldi.

Tuna bugün katıldığı televizyon programında yaptığı değerlendirmelere göre; Ankaralı vatandaşlara indirim müjdesini verdi.

Tuna yayında yaptığı açıklamalarda ise; Ankara'da su fiyatlarında yüzde 17 oranında indirime gidileceğini söyledi.

Konuyla alakalı olarak açıklamasında ise;

"Su ücretlerinde indirime gidiyoruz. 17 Eylül'den itibaren yüzde 17 indirim uygulanacak. Bunu çok ince hesaplarla değerlendirdik. Ancak bu kadar yapabiliyoruz.

Konut, sanayi, merkez ilçe, taşra fark etmeksizin bütün abonelerimize uygulanacak. Büyükşehir Belediye Meclisi önümüzdeki hafta çalışmaya başlanacak ve karar alınacak.

Dış ekonomik saldırılara karşı vatandaşlarımızın yanında olmak ve destek olmak düşüncesiyle bunu gerçekleştiriyoruz. Bu bir motivasyon ve bir katkımız olsun istiyoruz." dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 15:36
YORUM EKLE