Otobüs Bilet Fiyatlarına İndirim Geliyor! TOF Başkanı Açıkladı!

Tüm Otobüsçüler Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Yıldırım'dan yeni bir açıklama geldi. Yıldırım yaptığı açıklamasında; "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı" açısından yapılan çağrıya duyarsız kalmayacaklarını indirimin sağlanabileceğini açıkladı...

EKONOMİ 10.10.2018, 14:04 10.10.2018, 14:12 Kerim Solak
Otobüs Bilet Fiyatlarına İndirim Geliyor! TOF Başkanı Açıkladı!

Otobüs biletlerinde enflasyonla mücadele indirimi yapılacağı açıklandı.

Konuyla alakalı olarak Tüm Otobüsçüler Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Yıldırım açıklamasında "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı" kapsamında çağrılara duyarsız kalmayacaklarını ifade etti.

Açıklamasında ise;

Otobüs firmalarının temsilcileri ile bir araya gelerek konuyu görüşeceğiz. Yapılan toplantı kapsamına firma temsilcilerimizin de görüşlerini alarak biletlerde yüzde 10'dan daha fazla indirim yapmayı düşünmekteyiz.

Bu ülke bizim. Refahını paylaştığımız gibi sıkıntıları da paylaşacağız. Ülkemizin düzlüğe çıkması için bizlerde otobüs firmaları olarak elimizden gelenleri sergileyeceğiz." dedi.

Diğer yandan Yıldırım açıklamasında Türkiye genelinde 343 otobüs firmasının 7 bin 600 otobüsle hizmet verdiğini belirterek normal günlerde 22 bin olan otobüs sefer sayısının bayram ve tatil dönemi gibi özel günlerde 27 bine kadar çıktığını açıkladı.

Yorumlar (0)