PTT Güvenlik Güçleri için Özel Kampanya Başlattı

PTT AŞ tarafından yapılan yazılı açıklamada , ülkenin huzur ve refahı için canlarını dişine takarak görev yapan güvenlik güçleri için özel kampanya düzenlendiği duyuruldu.

EKONOMİ 27.06.2016, 15:23 27.06.2016, 15:27
PTT Güvenlik Güçleri için Özel Kampanya Başlattı
 PTT AŞ tarafından güvenlik güçleri için Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen, "Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyası yarın başlayacak.

PTT AŞ'den yapılan açıklamada, ülkenin huzur ve refahı için görev yapan güvenlik güçlerine yönelik kampanya düzenlendiği belirtildi. 

Açıklamada, "Vatandaşlarımızın, ülkemizin huzur ve refahı için görev yapan güvenlik güçlerimizin Ramazan Bayramını kutlamasına vesile olmak, milli birlik, beraberlik ile hoşgörü ve kardeşlik duygularımızın pekiştirilmesine katkıda bulunmak ve tebrik kartı gönderme alışkanlığını yaygınlaştırılmak amacıyla 'Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden' kampanyası düzenlemiştir." denildi. 


Size MinnettarızKampanya kapsamında, güvenlik güçlerinin görevleri sırasında ulusal medyada yer alan ve ilgi gören görüntülerin yer aldığı fotoğraflardan oluşan 4 çeşit tebrik kartı hazırlandığı bilgisine yer verilen açıklamada, "Size Minnettarız" sloganıyla duyurulacak kampanyaya ait tebrik kartlarının PTT iş yerlerinden ücretsiz temin edilebileceği ve güvenlik güçlerine ücretsiz gönderilebileceği vurgulandı.

Açıklamada, vatandaşların, tebrik kartlarının üzerine güvenlik güçlerine göndermek istedikleri mesajları ve i̇l/i̇lçe/karakol/birlik adını yazmalarının yeterli olacağı kaydedildi.

AA
Kamupersoneli.net
Yorumlar (0)