PÜİS Açıkladı! Motorine İndirim Yapıldı

PÜİS sosyal medya hesabından yayımladığı bir duyuru ile 22 Ağustos'tan itibaren geçerli olmak üzere 7 kuruşluk indirim yapılacağını açıkladı.

PÜİS Açıkladı! Motorine İndirim Yapıldı

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası sosyal medya hesabından yayımladığı bir duyuru ile 22 Ağustos'tan itibaren geçerli olmak üzere 7 kuruşluk indirim yapılacağını açıkladı.

MOTORİNE 7 KURUŞLUK İNDİRİM

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası daha önce yapmış olduğu bir açıklama ile motorine indirim yapılması beklendiğini açıklamıştı. PÜİS sosyal medya hesabı üzerinden yayımladığı bir duyuru ile beklenen indirim haberini açıkladı. PÜİS sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu duyuruda, ''Rafineri çıkış fiyatındaki değişiklikten dolayı 22 Ağustos 2017 tarihinden geçerli olmak üzere motorinin pompa satış fiyatında 7 kuruş indirim meydana gelmiştir.'' ifadelerini kullandı.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2017, 00:41
YORUM EKLE