PÜİS Açıkladı! Otogaza Büyük İndirim Geldi

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) web adresinde yer alan duyuruya göre otogaza indirim yapıldığı açıklandı. Buna göre vatandaşların bekledikleri indirimin yapıldığı belirtilirken zam oranının beklenen oranda olduğuna vurgu yapıldı.

EKONOMİ 01.02.2018, 17:01
PÜİS Açıkladı! Otogaza Büyük İndirim Geldi

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) internet sitesinde yeni bir açıklama yayımlandı. Yapılan açıklamada otogaza büyük oranda indirim yapıldığı belirtilirken beklenen indirimin söz konusu olduğu ifade edildi. Konuyla alakalı olarak vatandaşlar tarafından beklenen bir indirim yapıldığı belirtiirken herhangi yeni bir zammın yapılmayacağının sinyali verildi. 

İSTANBUL'DA 3,40'DAN,3.23 TÜRK LİRASINA DÜŞTÜ

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamada; Bugün otogaz fiyatlarına rafineri çıkış fiyatlarında yaşanan değişiklikten dolayı geceyarısından itibaren geçerli olmak kaydıyla 16 kuruş zam geldi. İndirimin hemen ardından otogazın litre fiyatının Ankara ve İzmir'de 3,39'den, 3, 23 Türk Lirasına düşürüleceği belirtildi. Ayrıca İstanbul'da ise yapılan indirim ise 3,40'dan, 3.24 Türk Lirası olarak açıklandığı görüldü. Dağıtım firmaları tarafından belirlenen fiyatlar, rekabet ve kentlere göre ufak çapta değişiklikler gösterebiliyor. 

Konuyla alakalı olarak detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)