PÜİS Açıklamıştı ! Motorine Zam Yapıldı

Motorin fiyatlarına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere zam yapıldı. Peki motorine ne kadar zam yapıldı? Haberimizde...

PÜİS Açıklamıştı ! Motorine Zam Yapıldı

MOTORİNE ZAM GELDİ

Bilindiği gibi motorinin litresi Ankara'da ortalama 4,66 TL'den satılıyordu. Ancak gelen zam ile motorinin litre fiyatı 4,79 TL olacak. Ayrıca motorinin litresi İstanbul'da 4,61 TL'den 4,74 TL'ye, İzmir'de 4,65 TL'den 4,78 TL'ye yükselecek.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

Kamupersoneli.net olarak yaptığımız "Otomobil Sahiplerine Kötü Haber ! Motorine Zam Geliyor" başlıklı haberimizde motorinin litre fiyatına zam geleceğini ziyaretçilerimizle paylaşmıştık. 

Motorinin litresine 8 Eylül'de ise 6 kuruş zam yapılmıştı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 18:08
YORUM EKLE