Seçimlerin Ardından Dolar Ne Kadar Oldu? 25 Haziran 2018 Güncel Döviz Fiyatları

Dolar geçtiğimiz haftayı 4.6770 TL seviyesinden tamamlamıştı. Gerçekleştirilen seçimlerin sonucunun açıklanmasının ardından Dolar aşağı yönde hareketlendi. Peki dolar ne kadar oldu? Detaylar haberimizde...

Seçimlerin Ardından Dolar Ne Kadar Oldu? 25 Haziran 2018 Güncel Döviz Fiyatları

Dün gece Asya piyasalarının açılması ile dolar kuru seçimlere ilk tepkisini göstermişti. Konu ile ilgili olarak piyasadaki işlem hacminin çok düşük olduğu dikkat çekti. Ayrıca Dolar önce 4.6573 TL'ye geriledi. Sonrasında 4.67 TL seviyesine çıktı.

Sığ piyasada dolar saat 22.30 itibariyle 4.6702 TL'den el değiştirdi. Bunun ardından dolarda yeni bir düşüş dalgası geldi ve saat 23.10 itibariyle dolarda yüzde 0,8 düşüş meydana geldi ve 4.6331 TL oldu.

Dolar saat 00.10 itibariyle de 4.60 TL'nin altına sarkarak 4.5957 TL oldu. Euro 5.3581 TL'ye geriledi.

MEHMET ŞİMŞEK AÇIKLAMA YAPTI

Konu ile ilgili olarak ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek açıklamalarında "Piyasalar da seçim sonuçlarını kutlamaya başlamış gibi" ifadelerine yer verdi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE