Şehir Hastanelerinde 8 Bin 386 Kişi İstihdam Ediliyor

Sağlıkta dönüşüm projesi kapsamında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da önem verdiği şehir hastanelerinin kurulması istihdama katkı sağlıyor.

Şehir Hastanelerinde 8 Bin 386 Kişi İstihdam Ediliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük önem verdiği sağlıkta dönüşüm kapsamında, Mersin, Yozgat ve Isparta'da şehir hastaneleri kuruldu. Kurulan şehir hastanelerinde 8 bin 386 kişi istihdam ediliyor.

Şehir Hastaneleri İstihdama Katkısıyla Dikkat Çekiyor

Şehir hastaneleri ile modern sağlık uygulamaları hayata geçirilirken istihdam da bundan olumlu yönde etkileniyor. Şehir hastaneleri hem sağlık hizmetleri sunuyor hem de istihdama katkı sağlıyor.

8 Bin 386 Kişi İstihdam Ediliyor

Türkiye Kamu Hastanelerinden, şehir hastanelerine ilişkin alınan bilgilere göre; Mersin, Yozgat ve Isparta'da kurulan şehir hastanelerinde; 706  hekim, 3 bin 785 sağlık personeli, 3 bin 895 hizmet alımı olmak üzere toplam 8 bin 386 kişi istihdam ediliyor.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 yıl Önce

Nasıl başvuracaz peki?

Melek
Melek - 2 yıl Önce

Ise nasil basvuru yapilacak peki

Hatice
Hatice - 2 yıl Önce

Anca torpilli ler alının biz gene yaya umutlanmayın boş habet