SGK İle Anlaşma Sağlandı! Türk Ekonomi Bankası (TEB) Promosyon Ödemelerine Ne Zaman Başlayacak?

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) promosyon ödemeleri konusunda Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile anlaşma sağladı. TEB tarafından müşterilerine promosyon verilmesi için SGK tarafından hazırlanan protokol imzalandı. Peki TEB promosyon ödemelerine ne zaman başlayacak? Haberimizde...

EKONOMİ 13.02.2017, 14:52 13.02.2017, 15:47
SGK İle Anlaşma Sağlandı! Türk Ekonomi Bankası (TEB) Promosyon Ödemelerine Ne Zaman Başlayacak?

Promosyon ödemeleri hakkında Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada protokol kapsamında yeni emekli olan ve mevcutta emekli olup başka bankadan aldığı emekli aylığını TEB'e taşıyan emeklilerin TEB şubelerine başvurmaları durumunda promosyon ödemelerini alacakları ifade edildi. Ancak emekliler 3 yıllık taahhütname imzalayacaklar. Ayrıca emekliler maaş tutarlarına göre tek seferlik ve peşin promosyon ödemesi alacaklar.

ÖDEMELER MART AYINDA

Konu ile ilgili olarak sistemin altyapı hazırlıklarının Mart ayında tamamlanacağı ifade ediliyor. Ayrıca emeklilere promosyon ödemelerine Mart ayında başlanması, Nisan ve Mayıs aylarında  da devam edilmesi hedefleniyor.

ŞUBELERE BAŞVURU YAPILMASI GEREKİYOR

Mevcut emeklilerin ve emekli olacak Türk Ekonomi Bankası müşterilerinin promosyondan yararlanmak için şubelere başvuru yapmaları gerekiyor.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)