Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan çiftçilere güzel haber! Pamuk, ayçiçeği ve çiğ süt destek ödemeleri bayramdan önce yapılacak

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan son açıklama göre; Kütlü Pamuk Destek Ödemesi, Yağlık Ayçiçeği Desteği Ödemesi ve Çiğ Süt Destekleme ödemeleri Ramazan Bayramı'ndan hemen önce yapılacak. Pamuk için 2,4, ayçiçeği için 622 milyon, çiğ süt için ise 385 milyon ödeme yapılması planlanıyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan çiftçilere güzel haber! Pamuk, ayçiçeği ve çiğ süt destek ödemeleri bayramdan önce yapılacak

Tarım ve Orman Bakanlığı, sosyal medyadan çiftçilere ödeme yapılacağını duyurdu. Bakan Pakdemirli'nin de yaş çay alım fiyatlarını Rize'de duyurduğu sırada bilgisini verdiği çiftçiye destek ödemelerinin bayramdan önce yapılması planlanıyor.

Bakanlığın Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada Kütlü Pamuk Destek Ödemesi olarak  2.4 milyar lira, Yağlık Ayçiçeği Desteği Ödemesi 622 milyon lira, Çiğ Süt Destekleme Ödemeleri için de 385 milyon lira ödeneceği belirtildi.

Ödemelerin ise Ramazan Bayramı öncesinde yapılacağı ifade edildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE