02 Şubat 2018 Cuma 09:37
Taşeron İşçilere Kadro Başvuru Sonuçlarını Açıklayan Kurumlar
Kamu Personeli

Gündem genelinde yoğun soru yağmuruna tutulan konuyla alakalı olarak taşerona kadro başvuru sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Kurumlar tarafından yayınlanan listelerde ise taşerona kardo verileceği konusunda kesin kararlar verilmiş olduğu görüldü. Peki hangi kurumlar taşerona kadro başvuru sonucunu yayımladı? Taşerona kadroda tüm merak edilenler haberimizde. 

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR MÜDÜRLÜĞÜ  

Kars Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden yayınlanan duyuruda; 696 Sayılı KHK'nin 127 Maddesinin Geçici 23 ve 24. Maddesi Gereği Kars Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarımızda Hizmet Alım Sözleşmesi kapsamında olup; Taşeronda Çalışan İşcilerin Sürekli  İşci Kadrolarına Geçişi başvuru sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR MÜDÜRLÜĞÜ BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinden yayınlanan duyurda;  696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 127. Maddesinin; Geçici 23 ve 24. Maddesi Gereği Taşeronda Çalışan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçişi Başvuru Sonuçları 24 Aralık 2017 Tarihli Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 01.01.2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan Kamu kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Sözleşmeleri Kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine ilişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23. ve 24. maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esasları belirlendiği tebliğde belirtilen kriterler dâhilinde yapılan ön inceleme sonucunda başvuruları kabul edilen ve edilmeyen kişi listeleri aşağıda gösterilmiştir ifadelerine yer verildi.

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İZMİR İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Nüfus ve vatandaşlık müdürlüğü tarafından açıklanan duyuruda; 01/01/2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23 ve geçici 24 üncü maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar Tebliğin 10. Maddesi gereği İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğümüz ve bağlı İlçe Nüfus Müdürlüklerinde 04/12/2017 tarihi itibariyle çalışmakta olan ve ekli listede isimleri belirtilen 24 kişilik temizlik hizmet alımında çalışan personelden 1 kişinin (Kevser BULUT) başvuruda bulunmadığı, 23 kişilik temizlik  ve 10 adet güvenlik hizmet alım personelinin, tespit komisyonumuzca yapılan inceleme neticesinde aranılan şartları taşıdığı ve sınava girmeye hak kazandıkları ilanı açıklandı.

İZMİR İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BAŞVURU SONUÇLARI İÇN TIKLAYINIZ

KONYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Konya Orman ve Bölge Müdürlüğü'nce yapılan duyuruda; 24 Aralık 2017 Tarihli Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 01.01.2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan Kamu kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Sözleşmeleri Kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine ilişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23. ve 24. maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esasları belirlendiği tebliğde belirtilen kriterler dâhilinde yapılan ön inceleme ve esas inceleme sonucunda başvuruları kabul edilen ve edilmeyen kişi listeleri aşağıda gösterilmiştir denildi.

KONYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net I ANKARA

KamuPersoneli.net

Not: Aktif kaynak linki kullanarak haberlerimizden alıntı yapabilirsiniz

Son Güncelleme: 03.02.2018 16:21
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
taşeron laborant 2018-02-02 11:37:25

devlet hastanesinde asıl işi yap laboratuvarda çalış. ama kadro alama. bu nasıl bir iş ?