Toki'den Yılın Son Kampanyası! 167 Lira Taksit İmkanı İle Ev Sahibi Olabilirsiniz!

TOKİ, inşa ettiği konutları uygun koşullarda satmaya devam ediyor. Söz konusu TOKİ 2018 yılının sonu nedeniyle 7 bin konutu 167 liradan başlayan taksitlerle satacak. Peki TOKİ bu evleri hangi illerde satacak? Son başvuru tarihi ne zaman? İşte TOKİ yılın son kampanyası ile alakalı olarak merak edilen tüm detaylar...

Toki'den Yılın Son Kampanyası! 167 Lira Taksit İmkanı İle Ev Sahibi Olabilirsiniz!

TOKİ, inşa ettiği konutları uygun koşullarda satıyor. Yılsonu itibarıyla 7 bin konut, 167 liradan başlayan taksitlerle sahibini bekliyor. Başvuru için son tarih ise 31 Aralık

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), inşa ettiği konutları uygun koşullarda satışa sunuyor.

Bu kapsamda yılsonu itibarıyla 7 bin 116 konut, 167 liradan başlayan taksitlerle alıcısını bekliyor.

33 şehirde hayata geçirilen konutların fiyatları 50 bin liradan başlıyor. Konutlar için 20 yıla kadar ödeme imkanı sunuluyor.

BORÇ BİTENE KADAR...

Konut sahibi olmak isteyenleri bazı şartlar bekliyor. Buna göre; alt gelir grubu projelerinde sözleşme imzalayanlar evleri borç bitene kadar devredemiyor.

Ayrıca bazı projelerde, satın alınan konutta ikamet edilmesi şartı aranıyor. Konutlar için Halkbank veya Ziraat Bankası şubelerine başvuru yapmak yeterli.

Detaylar ‘444 86 54’ numaralı ALO TOKİ hattından öğrenilebiliyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rabia Demircan
Rabia Demircan - 7 ay Önce

Sakaryada varmı bu kampanya?