Torku İflas Mı Ediyor? Torku'dan İflas İddialarına Flaş Yanıt!

Konya'da çiftçi kooperatifi olarak hizmet veren dev marka Torku'nun iflas edeceği hakkında haberlerin basına yansıması sorasında yeni bir açıklama geldi. Torku tarafından yapılan açıklamada ise; "Bir kısım ısrarla çiftçinin 45 tesisi ve Torku gibi markası olmasını hazmedemiyor" denildi... Peki Torku İflas Mı Ediyor? İşte yanıtı...

Torku İflas Mı Ediyor? Torku'dan İflas İddialarına Flaş Yanıt!

Çiftçi kooperatifi markası olarak yaptığı hizmet ve çalışmalarıyla sık, sık adından söz ettiren Torku firması tarafından iflas edeceği yönünde çıkan haberlere açıklama geldi.

Torku'dan yapılan açıklamada ise basında yazan "iflas" haberlerinin gerçeği yansıtmadığı ifade edildi.

Torku'nun resmi Twitter hesabından kamuoyuna duyuru yapıldı ve açıklamada ise;

"Siz değerli Torku tüketicilerinin bize olan güvenini sarsmaya yönelik kasıtlı olarak çıkarılan asparagas haberlerin sonuncusu, Torku'nun iflas açıklayacağına dair yapılan sistematik yayınlardır.

Ne bir hat durdu ne de bir kişi işinden oldu. İSO 500'de 1 fabrikamız varken şimdi 4 fabrikamız oldu. Bir kısım ısrarla çiftçinin 45 tesisi ve Torku gibi markası olmasını hazmedemiyor.

Tüketicilerimizden ricamız dedikodulara prim vermeyiniz."

İŞTE O PAYLAŞIM

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 22:02
YORUM EKLE