TÜMSİAD 5 Bin Personel Alımı Yapmayı Hedefliyor

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan istihdam seferberliği kapsamında ilk etapta 5 bin personel alımı yapmayı hedeflediklerini açıkladı.

TÜMSİAD 5 Bin Personel Alımı Yapmayı Hedefliyor

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan istihdam seferberliği kapsamında çeşitli açıklamalarda bulundu. Doğan açıklamasında istihdam seferberliği kapsamında ilk aşamada 5 bin istihdam hedeflediklerini aktardı.

TÜMSİAD açıklamasına göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milli istihdam seferberliği çağrısı çerçevesinde İstanbul'da Çalışma Hayatında Milli İstihdam Seferberliği adlı toplantı yapıldı.

5 BİN İSTİHDAM

Söz konusu toplantıya katılan TÜMSİAD Genel Başkanı Doğan, seferberlik kapsamında yapılacak tüm çalışmaların arkasında olduklarını belirtti. Doğan, ilk aşamada 5 bin istihdam hedeflediklerini dile getirdi. 

TÜMSİAD Genel Başkanı Doğan, TÜMSİAD'ın Türkiye genelindeki 12 bin üyesi için yürütecekleri faaliyetler kapsamında ekonominin güçlenmesi ve istihdamın artması için çeşitli çalışmaların başlatılacağını aktardı.

500 KİŞİYE İSTİHDAM

TÜMSİAD Genel Başkanı Doğan, Türkiye'nin tüm illerindeki temsilcilikleri ile birlikte farklı kampanyalar da başlattıklarını ifade etti. Ayrıca Doğan, TÜMSİAD Şanlıurfa şubesinin İstanbullu bir yatırımcı ile başlattığı bir projeyle 500 kişinin istihdam edileceğini ifade etti. 

Kamupersoneli.net | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 14:55
YORUM EKLE