Türk Telekom Ödenmemiş Faturalar İçin Faizi Sıfırlıyor

Türk Telekom yeni bir uygulamaya imza atarak süresi geçmiş ve ödenmemiş faturalar için faizleri sıfırlama kararı aldı. Konu hakkında detaylar haberimizde..

EKONOMİ 13.11.2018, 12:23 Batuhan
Türk Telekom Ödenmemiş Faturalar İçin Faizi Sıfırlıyor

Türk Telekom tarafından alınan karara göre geçmişe dönük borcu olan müşterilere önemli avantajlar sağlanıyor. Türk Telekom tarafından Türkiye'nin enflasyonla mücadelesine de önemli bir kaktı yapacak 'Faizleri Sıfırlıyoruz' kampanyası başlatıldı.

FAİZ SIFIRLAMA KAMPANYASI

Bu kampanyaya göre 31 Aralık 2017 tarihinden önce telefon, internet ve mobil hattı iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu bulunup yasal takipte olan Türk Telekom, TTNET ve TT MOBİL müşterileri yüzde 100 faiz indirimi fırsatından faydalanacaklar. Ayrıca ödeme zorluğu çeken vatandaşlar için bu uygulama 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek.

Bu tarihe kadar kampanyadan yararlanmak isteyenler Türk Telekom, TTNET ve TT MOBİL müşterileri borçlarını faizsiz ödeyebilecek.

ÖDEME ŞEKİLLERİ

Türk Telekom, TTNET ve TTMOBİL müşterileri; Türk Telekom ofis ya da bayileri, PTT ofisleri,anlaşmalı banka gişeleri, Türk Telekom ve anlaşmalı banka internet sayfalarından ödeme yapanlar bu kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Yorumlar (0)