Turkcell Superonline Limitsiz İnternet Paket Fiyatları Belli Oldu! Limitsiz İnternet Fiyatları

Türk Telekom'un ardından bu kez Turkcell Superonline, 'AKN'siz internet paket fiyatlarını kamuoyu ile paylaştı. Söz konusu Türk Telekom'dan sonra açıklanan fiyatlara yönelik olarak kullanıcılar tarafından şikayetler gelmeye başladı. Fiyatların yüksek olduğunu ifade eden kullanıcılar bu fiyatlara en kısa zamanda çözüm bulunması gerektiğini ifade ediyorlar... Peki AKN'siz İnternet Fiyatları ne kadar? İşte Turkcell AKN'siz İnternet Fiyatları...

Turkcell Superonline Limitsiz İnternet Paket Fiyatları Belli Oldu! Limitsiz İnternet Fiyatları

Türk Telekom'un ardından bu kez Turkcell Superonline, 'AKN'siz internet paket fiyatlarını duyurdu.

Tabloya bakıldığında bir abonenin taahhütlü olması kaydıyla 15 Mbps hız için 79.90 TL ödeme yapması gerekiyor. 100 Mbps hız söz konusu olduğunda ise bu fiyat 199.90 TL'ye çıkıyor.

1 Ocak 2019 tarihinden itibaren internette AKN yani Adil Kullanım Noktası kaldırılıyor. AKN'nin kaldırılması, kullanıcıların 'sınırsız' yani 'kotasız' şekilde de internete erişim sağlayabileceği anlamına geliyor.

AKN'nin kaldırılmasıyla birlikte operatörlerin abonelerine sundukları tarife ve fiyatlar da değişiklik gösteriyor. Türk Telekom, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada tarifelerini açıklamıştı. Bugün ise Turkcell

Superonline AKN'siz internet tarifelerini paylaştı.

Buna göre fiyatlandırma ise şöyle:

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
rüştü
rüştü - 6 ay Önce

turkcell 50 mbps en mantıklısı

İbrahim
İbrahim - 6 ay Önce

Çok ucuzlamış asgari ücretlilere daha uygun olmuş

Ömer
Ömer - 6 ay Önce

Devletin artık bunlara bi sınır koyması bi dur demesi lazım