Türkiye Ekonomisi Maddi Verilere Göre Yüzde Kaç Küçülmüştür?

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'ye Türkiye ekonomisinin maddi verilere göre ilk, ikinci, üçüncü ve son çeyrekte ne kadar küçüldüğü soruldu. Verilen soru önergesi ise Bakan Zeybekci tarafından yanıtlandı.

EKONOMİ 13.02.2017, 09:48
Türkiye Ekonomisi Maddi Verilere Göre Yüzde Kaç Küçülmüştür?

Cumhuriyet Halka Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal tarafından Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'ye bir soru önergesi verildi. Verilen soru önergesinde Bakan Zeybekci'ye Türkiye'nin ekonomisinin ilk, ikinci, üçüncü ve son çeyrekte maddi verilere göre ne kadar küçüldüğü soruldu.  

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın verdiği soru önergesi Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci tarafından yanıtlandı. Verilen soru önergesinin ve cevabının tüm detaylarını www.kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. İşte soru önergesinin detayları;

CHP MİLLETVEKİLİ MAHMUT TANAL;

"Aşağıdaki sorularımın Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci tarafından yazılı olarak cevaplandırılmasını Anyasanın 98. ve TBMM İçtüzüğünün 96. maddeleri gereğince saygılarımla talep ederim." Ayrıca verilen soru önergesi 26 Aralık 2016 tarihinde verilmiş Bakan Zeybekci tarafından 7 Şubat 2017 tarihinde yanıtlanmıştır. 

SORU ÖNERGESİNİN DETAYLARI 

1-) Türkiye ekonomisi 2016 yılının ilk, ikinci, üçüncü ve son çeyreğinde maddi verilere göre yüzde kaç küçülmüştür?

BAKAN ZEYBEKCİ'NİN YANITI

Kamupersoneli.net | ÖZEL HABER

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan haberlerin tüm hakları Kamupersoneli.Net’e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kamupersoneli.Net tarafından üretilen haberlerin kaynak gösterilmeden kullanılması, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 36 ve 37. maddesine aykırıdır ve suç teşkil etmektedir. Ayrıca internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ile ilgili olarak 4 Mayıs 2007 tarihinde kabul edilen 5651 sayılı internet yasasına göre de bu durum cezai işlem gerektirmektedir.

Yorumlar (0)