Ulaştırma Bakanı Açıkladı: Yeni Çağrı Merkezinde 500 Kişi İstihdam Edilecek

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklama ile beraber yapılacak olan yeni Çağrı Merkezi'nde 500 kişinin istihdam edileceğini sözlerine ekledi. İşte detaylar.

Ulaştırma Bakanı Açıkladı: Yeni Çağrı Merkezinde 500 Kişi İstihdam Edilecek

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Kars'ta yapılacak olan yeni Çağrı Merkezi'nde 500 kişinin istihdam edileceğini ifade etti.

Bakan Arslan açıklamasında ise;

"Çalışmalar kapsamında 10 bin metrekarelik alanın ön tahsisi temmuz ayında yapılacak. Arsa tahsisinin ardından 5 ayda inşaatın tamamlanması planlanıyor.

Kısacası yakın zamanda yeni yapılacak çağrı merkezinin ardından Kars'ta çağrı merkezinde çalışan insanımızın sayısı bini bulacak.

Kars'ta yeni yapılacak çağrı merkeziyle 500 kişiyi prestijli bir sektörde istihdam etmiş olacağız. Bu sayılar, bu yatırımın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Hedefimiz Kars'ta işsiz insanımızın kalmaması."dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE