Vakıfbank Bir Kez Daha Bireysel İhtiyaç Kredisi Faizlerinde İndirime Gitti

Vakıfbank tarafından bir açıklama yapıldı ve açıklamada bireysel ihtiyaç kredisi faizlerinde bir kez daha indirime gidildi. Bu bağlamda faiz oranları maaş müşterileri için yüzde 1,45'e, diğer müşterileri için yüzde 1,55'e düşürüldü.

EKONOMİ 04.09.2019, 12:47
Vakıfbank Bir Kez Daha Bireysel İhtiyaç Kredisi Faizlerinde İndirime Gitti

Geçen günlerde hem konut hem de ihtiyaç kredilerinde indirim yapan VakıfBank, ihtiyaç kredilerinde bir kez daha indirime gitti.

Vakıfbank tarafından Maaş müşterileri için ihtiyaç kredisi faizi 60 ay vadeye kadar yüzde 1,49'dan yüzde 1,45'e düşürüldü ve diğer müşteriler için ise 60 ay vadeli kredi faiz oranını yüzde 1,59’dan yüzde 1,55’e indirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Merkez Bankasının politika faiz oranlarında 425 baz puan indirime gitmesinin ardından borçlanma maliyetlerinde yaşanan düşüşü müşterilere yansıtmaya devam ettiklerini belirtti.

YAPILAN AÇIKLAMA

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih yaptığı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Kısa bir süre önce konut kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarında da önemli bir indirime gitmiştik. Bu olumlu havanın milli ekonomimize de hızlı ve etkin katkılarda bulunacağına inanıyorum. VakıfBankolarak Türkiye bilançosuna azami katkıda bulunmaya devam edeceğiz."

Yorumlar (1)
Cuma şağban 2 hafta önce
SEVİNDİRİCİ BİR HABER ŞALIŞMANIZDAN DOLAYI SİZLERİ TEPRİK EDERİM BAŞARILAR