VakıfBank'tan Geleneksel Bayram Kredisi

VakıfBank müşterilerinin Bayrama yönelik ihtiyaçlarını karşılamak için uygun ve cazip kredi imkanları sunuyor. İşte detaylar.

EKONOMİ 14.06.2016, 10:16 14.06.2016, 10:21
VakıfBank'tan Geleneksel Bayram Kredisi
VakıfBank, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte müşterilerinin bayrama yönelik ihtiyaçlarını cazip vade ve ödeme seçenekleriyle karşılamasına destek olacak kredi kampanyası başlattı.

 VakıfBank'tan yapılan açıklamaya göre, kamu ve özel sektör çalışanları, emekliler ve tüm VakıfBank bireysel müşterilerine yönelik "Bayram Kredisi"  ile tüm ihtiyaçları 36 ay vadeye kadar karşılama imkanı sunuyor.

Uygun faiz oranlarıyla sağlanan “Geleneksel Bayram Kredisi”, aylık eşit taksitli ya da artan taksitli olarak geri ödenebiliyor.

 “Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi” ise, 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile sunuluyor. Ayrıca müşteriler eşit taksitli ödemelerin dışında 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli ve değişken taksitli ödeme seçeneklerini de tercih edebiliyor.

Bayram Kredisi başvurusu için KREDI yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numarası ve aylık gelir bilgilerini yazarak 5724’e SMS göndermek yeterli oluyor.

AA
Kamupersoneli.net  | Ankara
Yorumlar (0)