Vakıfbank'tan Öğretmenler Gününe Özel Kredi Kampanyası

Vakıfbank, öğretmenler gününe özel bir kredi kampanyası düzenleyerek uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle öğretmenlere özel kredi verecek. Kredi kampanyasının detayları haberimizde...

EKONOMİ 21.11.2016, 10:32 21.11.2016, 10:42
Vakıfbank'tan Öğretmenler Gününe Özel Kredi Kampanyası
Öğretmenler Gününün yaklaştığı şu günlerde, Vakıfbank da öğretmenleri unutmadı. Emekli olan ve hala çalışmaya devam eden öğretmenler için, öğretmenler gününe özel kredi kampanyası başlattı. Bankanın öğretmenler gününe özel kredi kampanyası uygun faiz oranları ve vade seçenekleri sunuyor.

Öğretmenler, Vakıfbank'ın bu kredi kampanyasından aylık %1,13 olarak belirlenen faiz oranlarıyla faydalanabilecekler. Ayrıca bankanın bu kredi kampanyasında 3 ay erteleme seçeneği de bulunuyor.

Kredi kampanyasından faydalanan öğretmenler, kredi borçlarını geri öderken taksit seçeneklerini kendileri belirleyebilecek, aylık ödeme miktarlarını kendilerine göre ayarlayabilecekler.

Vakıfbank'ın öğretmenlere özel öğretmenler günü kampanyasında, kredi kullanmak isteyen müşterilerden kredi tahsis ücreti talep ediliyor. Aynı zamanda kredi kampanyasından faydalanmak isteyen öğretmenlerin, hayat sigortası yaptırmaları da zorunlu. 

Krediden faydalanmak isteyen müşterilerin hayat sigortası, müşterinin yaşına, çekmek istediği kredi miktarına ve vade seçeneklerine göre değişiyor. Öğretmenlere özel kredi kampanyasında banka müşteriden kefil istememektedir. Gerekli gördüğü durumlarda ise kefil talep etme hakkına sahiptir.

Kamupersoneli.net|ANKARA
Yorumlar (0)