banner731

Ziraat Bank, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası Konut Kredisi Borç Yapılandırma Ekranı Açıldı!

Bankarlardan Konut kredisi çekenler için Merkez Bankası tarafından kredi borçlarından faiz indirimi yapılması ile birlikte İş Bankası’nda konut kredisi yapılandırma işlemleri başladı. Yapılandırma işlemlerinin yapıldığı İş Bankası E-Şube'den yapılandırma ekranı da açıldı. Konut kredisi faiz indirimi yaptıktan sonra yapılandırma işlemlerini başlatan İş Bankası yapılandırma oranı olarak şu anda kullanılan konut kredisi faiz oranı yüzde 1.17 seviyesi yerine yüzde 1.29 seviyesi uygulanacak.

EKONOMİ 13.09.2019, 21:36
Ziraat Bank, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası Konut Kredisi Borç Yapılandırma Ekranı Açıldı!

Yüksek kredi faiz oranı ile kredi çekenler uzun süredir yapılandırma yapılmasını bekliyordu. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından faiz indirimi yapılmasıyla birlikte İŞ Bankası konut kredisi faiz indirimi yaptı. İş Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.29 seviyesinden yüzde 1.17 seviyesine çekildi. İş bankası konut kredi faiz oranlarında indirim yapmasının ardından yapılandırma işlemlerinin başladığı görüldü.

KREDİ YAPILANDIRMASI BEKLENEYENLERE MÜJDE!

Yapılandırma işlemi bekleyenler için İş bankası tarafından yapılandırma başladı. İş bankası tarafından yapılandırma işleminin başlamasının ardından gözler kamu bankalarına çevrildi. Kamu bankalarından Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın ne zaman yapılandırma yapacağı merak konusu oldu.

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ YAPILANDIRMASI BAŞLADI!

İş Bankası tarafından yapılan konut kredisi faiz indirimi sonrasında müşteri temsilcisinden edinilen bilgilere göre İş Bankası konut kredisi yapılandırma ekranı açıldı. Yüksek faiz oranları ile konut kredisi çekenler için İş Bankası konut kredisi yapılandırma işlemi yapacak.

KONUT KREDİSİ YAPILANDIRMA FAİZ ORANI

Konut kredisi faiz indirimi yaptıktan sonra yapılandırma işlemlerini başlatan İş Bankası yapılandırma oranı olarak şu anda kullanılan konut kredisi faiz oranı yüzde 1.17 seviyesi yerine yüzde 1.29 seviyesi uygulanacak.

Yorumlar (64)
Levent 2 ay önce
Ziraat bankası nın yapılandırma işlemini merakla bekliyoruz. Bakalım bizim krediye ne kadar çıkacak
Ziraat bankası yapılandırma istiyoruz 2 ay önce
Ziraat bankası duyun artık sesimizi
D.gul 2 ay önce
1.98 den ziraatten konut kredisi cektim artık yapılandırma için neyi bekliyorsunuz
Hülya 2 ay önce
Bede konut kredisini 1.15 çekmiştim lütfen bizede yapılandırma yapilsın
Celal 2 ay önce
Ziraat bankasından 1.45 ten konut kredisi kullandık is bankasının yapilandirmasindan yararlanabiliyormuyuz?
latif 2 ay önce
bende vakıftan 1,45 den çekmiştim dün iş bankasına sordum 1,29 dan yaralana biliyormuşuz
Murat 2 ay önce
Bildiğiğim kadarıyla iş bankası sadece yapılandırma yapıyor. 1,29 ile. Transfer yapmıyor.
Umut ünal 2 ay önce
Yapılandırma bekliyoruz
Nihat 2 ay önce
Bence Ziraat bankasi eylul sonuna kadar 1 civari yapilandirma faizi aciklayacak .bende 1-28 den cektim.insAllah bizleri daha fazla surundurmezler...
FETİH 2 ay önce
YAPILANDIRMAYA ZİRAAT BANKASI TAMAMEN SESSİZ KALIYOR NEYİ BEKLİYORLAR ANLAMADIM BEN 1,45 DEN KULLANDIM AMA HALA YAPILANDIRMA ORANINI ACIKLAMADILAR NE ALIRSAK O KAR DİYORLAR SANIRIM VE ŞUAN ÖNGÖRÜLEN YENİ FAİZ ORANI 0,78 LER GİBİ HİÇ DEĞİLSE YAPILANDIRMA ORANLARIDA 30 40 PUAN GERİYE ÇEKSİNLER MERAKLA BEKLİYORUZ
Bedri 2 ay önce
Arkadaşlar eflasyon bu ay düşük gelecek Ekim 24 merkez bankası toplantısı var bu tarihte faiz indirmi olacak ondan sonra bankalar bir daha kredileri düşürecekler bu tarşiten sonra yaoılandırma yapmak mantıklı kasım ayında yapılandırm yaptık yaptık yapmadıksa ondan sonra eflasyon tekrar yükselecek
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın