Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları Düşürüldü!

Günlerdir beklenen müjdeli haber geldi. Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları düşürüldü. Söz konusu yapılan güncelleme ile beraber konut kredisi faiz oranı yüzde 0,98 seviyesine indirildiği kamuoyu ile paylaşıldı.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları Düşürüldü!

Yapılan güncelleme ile beraber konut kredisi faiz oranı yüzde 0,98 olarak açıklandı.

Büyük heyecanla beklenen müjdeli haber Ziraat Bankasından geldi.

Ziraat Bankası yönetimi tarafından alınan karar ile beraber konu kredisi faiz oranının yüzde 1 seviyesinin altına çekildiği ve bu oran ise yüzde 0,98 olarak güncelleme yapıldı.

Vatandaşların meraklı bekleyişi bununla son bulurken ev satın almak için konut kredisi faiz oranlarının düşürülmesini talep eden vatandaşlar bekledikleri müjdeli habere ulaşmış oldu.

Tapu harcı indirimi ile konutta KDV indirim ile birleşen müjdeli haber ile beraber konut satışlarında yüksek oranda artış beklenmekte.

Ayrıca konut kredisi avantajı ile beraber konut satış rakamlarına büyük etki edeceği ifade ediliyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 17:05
YORUM EKLE