Ankara Konut Projeleri NevaLife Ankara Çayyolu Dodurga

Başkent Ankara'da gerçekleştirilen toplu konut projeleri arasında yer alan NevaLife sunduğu sosyal imkanlar ve proje özellikleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

EMLAK 19.09.2017, 22:47
Ankara Konut Projeleri NevaLife Ankara Çayyolu Dodurga

Türkiye'nin en güçlü inşaat firmaları arasında yer alan Ata Grup çatısı altında temelleri atılan proje toplam toplamda 80 bin metrekarelik dev bir alanda gerçekleştiriliyor. Projede konutların yanı sıra konut satın alan kişilerin çok daha zengin bir yaşam standardına kavuşmalarını sağlayacak ticari ünitelerde bulunuyor. Toplamda 32 ticari işletme özel olarak tasarlanan NevaLife avlu içerisinde 20 bin metrekarelik bir alana yerleştirilecek. 

NevaLife Dodurga Ne Zaman Teslim Edilecek?

Kafe ve restoranların yanı sıra projede banka ve hipermarket gibi yaşamı ayaklarınızın altına serecek pek çok ticari ünite yer alırken aynı zamanda bu sayede sosyal yaşantının çok daha hareketli geçmesi teminat altına alınmış olacak. Projenin inşaatına tüm hızı ile devam edilirken ilk etap teslimatları 2019 itibari ile yapılmaya başlanacak. 

NevaLife Nerede?

Ata Grup NevaLife projesi Ankara'nın en nezih yerleşim yerleri arasında kabul edilen Yaşamkent, Çayyolu ve Çevre Yolu'nun hemen ortak kesişim noktası olan Dodurga sınırları içerisinde yer alıyor. Muazzam bir lokasyon sunan proje bu nedenle yatırım içinde son derece uygun bir proje olarak tercih ediliyor. Dodurga Bulvarı üzerinde yer alan Neva Life fiyatları ise seçilen daire tipine göre belirleniyor ve NevaLife Dodurga fiyat listesi lansmana özel olarak indirimli olarak sıralanıyor. Fiyatlar hakkında bilgi almak isteyen kişilerin ise 0312 239 23 00 numaralı telefondan iletişime geçmeleri gerekiyor. 

Yorumlar (0)