İstanbul Silivri Kura Sonuçları Canlı Yayınlanacak!

İstanbul TOKİ evleri projesi arasında yer alan TOKİ Silivri Konutları için kura sonuçlarının açıklanmasına sayılı saatler kaldı.

İstanbul Silivri Kura Sonuçları Canlı Yayınlanacak!

TOKİ Silivri evleri için kura sonuçları yarın yani 11 Temmuz 2018 tarihinde açıklama yapılacak. TOKİ Silivri kura sonuçları 11 - 12 Temmuz 2018 tarihinde saat 11.00 itibari ile belirlenmeye başlanacak. 

TOKİ İstanbul Silivri 2018 kura sonuçları kurum tarafından yapılacak olan canlı yayın linki ile an be an paylaşılacak. Canlı yayın ile hak sahipleri anında kendilerine ev çıkıp çıkmadığını öğrenebilecek. 

TOKİ Kurası Canlı Yayın İle Verilecek 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 20 binden fazla kişinin başvuruda bulunduğu Silivri konut projesi için kura sonuçlarını canlı yayın ile paylaşacağını duyurdu. Yarın saat 11.00 itibari ile başlayacak olan TOKİ canlı yayın Facebook üzerinden gerçekleştirilecek. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 22:35
YORUM EKLE