Son Dakika! TOKİ Silivri Kura Çekilişi İsim Listesi Facebook Canlı Yayını Başladı...

İstanbul Silivri kura sonuçları Facebook canlı yayını açıldı. Detaylar haberimizde...

Son Dakika! TOKİ Silivri Kura Çekilişi İsim Listesi Facebook Canlı Yayını Başladı...

İstanbul TOKİ Silivri kura sonuçları için Facebook canlı yayın linki açıldı. TOKİ Silivri kura çekilişi boyunca Facebook üzerinden canlı yayın yapacak. Canlı yayın açıldı ancak kura çeklişi saat 11.00 itibari ile başlayacak. 

Kurada ismi çıkan kişiler bu sayede TOKİ Silivri kura çekilişi yapılan Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezine gidemese dahi isimlerinin olup olmadığını canlı yayından takip edebilecek. Ancak çekiliş boyunca 934 adet kişinin isminin belirlenecek olması nedeni ile canlı yayını takip etmekte zorlanan kişiler için sitemiz üzerinden TOKİ İstanbul Silivri kura sonuçları isim listesi oluşturulacak ve yayımlanacak. 

TOKİ Kura Canlı Yayını Başladı 

Bu sene yüksek oranda başvuru alan projeler için daha öncede benzer uygulamalar yapan Facebook binlerce kişinin başvuruda bulunduğu TOKİ Silivri kura sonuçları Facebook canlı yayın açağını duyurmuştu. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 22:35
YORUM EKLE