TOKİ 31 Farklı İlde Sadece 167 Liradan Başlayan Taksitlerle Konut Satıyor

180 ay vadeli konut satışı ile ev sahibi olma fırsatı sunan TOKİ Türkiye Geneli Satışlar ile 31 farklı ilde konut satışlarına tüm hızı ile devam ediyor.

EMLAK 15.10.2018, 12:21 18.01.2019, 20:59
TOKİ 31 Farklı İlde Sadece 167 Liradan Başlayan Taksitlerle Konut Satıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Türkiye Geneli konut satışlarına tüm hızı ile devam ediyor. TOKİ açık satış yöntemiyle satışı devam eden konutlar listesi açıklandı. 

Açıklanan yeni listede 31 farklı ilde başvuruları devam eden toplam 3 bin 930 adet konut için 167 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı devam ediyor. 

TOKİ'den Nasıl Ev Sahibi Olunur?

TOKİ'den ev sahibi olmak isteyen kişilerin kurum tarafından yayımlanan ilanları takip etmeleri yeterli oluyor. TOKİ satışa açtığı tüm konutları kendi internet sitesi üzerinden ilan ederken başvurular ya Halkbank ya da Ziraat Bankası üzerinden kabul ediliyor. 

Hangi bankanın satış için kullanılacağı ise yayımlanan ilan ile belirleniyor ve başvurular bu bankanın yine ilanda belirtilen şubeleri üzeriden kabul ediliyor. TOKİ satışların bir bölümünü kuralı olarak yaparken büyük bir bölümünü ise kurasız başvuru önceliğine göre gerçekleştiriyor. 

Yorumlar (1)
Esin keleş 10 ay önce
Adana ilinin Kozan ilcesinede toki istiyoruz