TOKİ Çaycuma Kura Sonuçları İsim Listesi 26 Temmuz

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan Zonguldak Çaycuma Karamusa projesi için kura çekilişi sonuçları açıklandı. İsim listesi haberimizde...

TOKİ Çaycuma Kura Sonuçları İsim Listesi 26 Temmuz

Bugün saat 11.00 itibari ile Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan kura çekilişi ile TOKİ Çaycuma kura sonuçları açıklandı. Açıklanan çekiliş sonuçları ile beraber üretilen 380 adet konutun hak sahiplerin belirlenmiş oldu. 

TOKİ tarafından alt gelir grubu konutları ve orta gelir grubu konutları olmak üzere iki farklı kategoride üretilen konutlar için hak sahipleri yapılan kura ile saat 11.00 itibari ile belirlenmeye başlanmıştı. TOKİ Çaycuma çekiliş sonuçları merakla bekleniyordu. 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ ilk olarak kura çekilişine katılmaya hak kazanan isimlerin listesini yayımladı. Kurada ismi çıkan kişiler ise ilerleyen saatlerde aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabileceğiniz sayfa üzerinden ilan edilecektir. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 22:39
YORUM EKLE