TOKİ'den 10 Bin Lira Peşinatla Kurasız 238 Adet Konut Satış İlanı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan duyuru ile 8 Ekim 2018 tarihi itibari ile 10 bin liradan başlayan peşinatlarla yeni konut satış ilanları yayımlandı.

EMLAK 08.10.2018, 10:45 18.01.2019, 22:03
TOKİ'den 10 Bin Lira Peşinatla Kurasız 238 Adet Konut Satış İlanı

Yayımlanan duyuru ile beraber TOKİ sadece 524 liradan başlayan taksitlerle konut satışı yapılacağını ilan etti. 

Konut satışı yapılan iller arasında Kahramanmaraş, Sivas, Erzincan, Tunceli ve Çankırı yer alıyor. 

238 Adet Konut Satışta 

Satışa sunulan konutlar TOKİ tarafından kurasız olarak başvuru önceliğine göre başvuruya açılırken konutlar için başvurular bugün itibari ile başladı. Konutlardan satın almak isteyen kişiler ilgili banka şubelerine belirtilen peşinat tutarı ile başvuruda bulunacaklar. 

Sınırlı sayıda konut satışa sunulduğu için ilk başvuruda bulunan kişiler konut satın alma hakkı elde etme fırsatı yakalayacak. İşte satışta olan konutlar ve fiyatları;

TOKİ Erzincan Konut Satış İlanı 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ elde kalan son 1 konutu 169 bin 719 liralık fiyatı ile satışa sunuyor. Başvurular Ziraat Bankası Erzincan şubesi üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Kahramanmaraş Projesi 

TOKİ Kahramanmaraş projeleri arasında yer alan Türkoğlu TOKİ evleri. Kahramanmaraş Pazarcık konut projesi, TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu 2+1 alt gelir grubu ve Pazarcık alt gelir grubu konut projesi kapsamında 135 adet konut sadece 10 bin liradan başlayan peşinat ve 567 liradan başlayan aylık taksit ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

TOKİ Çankırı Konut Projesi 

TOKİ Çankırı projeleri arasında yer alan 99 adet konut bugün itibari ile satışa sunuldu. Konutların fiyatları 138 bin liradan başlarken en düşük aylık taksit ödemesi 575 liradan başlıyor. 

Yorumlar (0)