TOKİ'den 185 TL'den Başlayan Fiyatla Konut Satışı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye genelinde 38 farlı ilde bulunan toplam 6 bin 893 adet konutu 185 Türk Lirasından başlayan taksitlerle satışa sundu. Ev sahibi olma isteyen vatandaşlara kolaylık sağlamak için 240 ay vadeli konut satışları TOKİ tarafından gerçekleştiriliyor.

EMLAK 19.04.2018, 14:36 12.02.2019, 15:57
TOKİ'den 185 TL'den Başlayan Fiyatla Konut Satışı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 185 Türk Lirasından başlayan taksit seçenekleriyle toplam 6 bin 893 adet konutu satışa çıkardı.

TOKİ Ankara konut projeleri ile beraber 358 Türk Lirasından başlayan taksit imkanları ile konut satışı yaparken konut fiyatarının 91 bin 160 Türk Lirasından ve aylık ödemelerininde 358 Türk Lirasından başladığı ifade edildi.

Diğer yandna TOKİ tarafından İstanbul projeleri ile alakalı olara şu anda hali hazırda hiçbir satışı devam eden proje bulunmamakta.

TOKİ Kütahya Merkez İnköy mahallesi içerisinde yer aan 627 konut projesi için sunulan uygun fiyatlı fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler ise konut almak için banka önünde gece saatlerinden itibaren kuyruk oluşturdular.

Proje içerisinde yer alan alt gelir grubu 2+1 daireler için başvuruları açık satış yapılması nedeni ile gece saatlerinden itibaren banka önüne gelen kişiler beklemeye başladılar.

Farklı illerde yer alan alt gelir grubu konutlar ile vatandaşlar için uygun ödeme koşuluyla ev sahibi olma fırsatı sunan TOKİ 55 bin Türk Lirasından başlayan fiyatlarla beraber satış yapmaya devam ediyor. Ayrıca şuan da satışta bulunan TOKİ projeleri listesi içerisinde ilk sırada yer alan 1003 adet konutun satışta bulunduğu Şanlıurfa yer alırken en az konut satışı yapılan il ise şuanda sadece 3 adet konutun satışta bulunduğu Edirne olarak duyuruldu...

Yorumlar (1)
Ahmet 1 yıl önce
Ev almak istiyorum istanbul avrupa yakasi konut varmi