TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ Manisa Yunusemre 2. Etap 1. Kısım ve 2. Kısım Projesi Toplu Konut Uygulamaları kura çekilişi yapılıyor. Sıralı tam isim listesi ve tüm detaylar haberimizde...

EMLAK 16.07.2018, 08:30 18.01.2019, 22:38
TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik Kura Sonuçları İsim Listesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından gerçekleştirilen büyük konut projeri arasında yer alan Manisa Akgedik TOKİ kura sonuçları saat 11.00 itibari ile açıklanmaya başlanacak. 

Manisa Akgedik TOKİ Kura Çekilişi Nerede Yapılacak?

TOKİ Manisa Yunusemre Kura Çekilişi saat 11.00 itibari ile Atatürk Spor Salonunda düzenlenecek olan törenle noter huzurunda gerçekleştirilecek. TOKİ Kura sonuçları için Facebook ve Twitter üzerinden canlı yayın yapılıp yapılmayacağı konusunda ise net bir açıklamada bulunmadı. 

Manisa TOKİ Kuraları Ne Zaman Çekilecek?

TOKİ Tarafından geliştirilen alt gelir grubu projesi olan TOKİ Akgedik 2+1 daire kurası bugün saat 11.00 itibari ile yapılırken, orta gelir grubu olarak üretilen 3+1 daire kuraları ise yarın saat 11.00 itibari ile yine aynı yerde gerçekleştirilecek. 

Manisa Akgedik TOKİ Emekli Kura Çekilişi İsim Listesi 

Manisa Akgedik TOKİ kura çekilişi ile alt gelir grubu 2+1 daireler için emeklilere 110 adet konut satın alma hakkı sağlanacak. TOKİ engelli konutları için ise alt gelir grubu için 22 konut, orta gelir grubu için ise 53 adet konut hakkı ayrılacak. Bu konutlar için ayrı TOKİ engelli başvuruları ve TOKİ emekli başvuruları kategorisinde ayrı kura çekilişi yapılacak olup ismi bu kurada çıkmayan kişiler genel kuraya bir kere daha katılma hakkı elde edecekler. 

Manisa TOKİ Akgedik Kura Çekimi Sonuçları 

Saat 11.00 itibari ile başlayacak olan kura çekimi TOKİ Facebook canlı yayın paylaşımı yapılıp yapılmayacağı hakkında TOKİ henüz bir açıklama yapmadı.Ancak TOKİ Kura çekilişi canlı yayını açlması durumunda hemen sitemiz üzerinden canlı yayın kura çekilişi linkleri paylaşılacaktır.

Yorumlar (0)