TOKİ Silivri Kura Sonuçları Canlı Yayın Linki / Sıralı İsim Listesi

TOKİ tarafından İstanbul'da gerçekleştirilen konut projeleri arasında yer alan TOKİ Silivri konutları için kura sonuçları açıklanıyor...

EMLAK 11.07.2018, 09:01 31.01.2019, 23:42
TOKİ Silivri Kura Sonuçları Canlı Yayın Linki / Sıralı İsim Listesi

İstanbul Silivri 1. Ve 2. Etap Projesi Alt Gelir Grubu 2+1 daire tipi olarak üretilen 934 adet konut için hak sahipleri bugün saat 11.00 itibari ile belirlenmeye başlanacak. 

Yoğun başvuru olduğu için TOKİ kurası canlı yayın olarak Facebook üzerinden de paylaşılacak. TOKİ kura sonuçları açıklanmaya başlandığı anda hemen sitemiz üzerinden duyurulmaya başlanacak olup hem TOKİ Facebook canlı yayın linki paylaşılacak, hem de 934 adet isim belirleneceği için uzun sürecek canlı yayını takip etmekte zorlanan kişiler için isim listesi oluşturulacaktır. 

TOKİ Silivri Kura Çekilişi Nerede Yapılacak?

TOKİ Silivri 2+1 konutları olarak geçen alt gelir grubu konut kurası bugün saat 11.00 itibari ile noter huzurunda TOKİ tarafından Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi içerisinde gerçekleştirilecek. 

TOKİ Silivri Kura Sonuçları Sıralı İsim Listesi 

Editör kadromuz saat 11.00 itibari ile başlayacak olan çekilişi takip ederek isim listesi oluşturmaya başlayacak, oluşturulan isim listesi sürekli olarak güncellenerek yeni isimler eklendikçe tüm çekiliş bitene kadar yayımlanmaya devam edecektir. 

Sizde TOKİ Silivri kura sonuçları ve çekiliş bilgileri hakkında anlık detaylı bilgi almak, yapılan kura çekilişi sonucunda isim listesi içerisinde yer alıp almadığınızı öğrenmek için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. 

Yorumlar (0)