15 Mayıs Tarihinde Yapılan POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile POMEM eğitim sonu sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Kurum tarafından yayımlanan ilan metni ve sınav sonuçlarına dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

15 Mayıs Tarihinde Yapılan POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda, POMEM eğitim sonu sınav sonuçlarının belli olduğu ve adayların sınav sonuçlarına Polis Akademisi Başkanlığı'nın internet sayfası üzerinden ulaşabileceklerini duyuruldu. 

POMEM EĞİTİM SONU SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı duyurusunda, ''15 Mayıs 2018 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde yapılan POMEM Eğitim Sonu Sınav sonuçları açıklanmıştır.'' ifadelerini kullandı. Sınav sonucuna ulaşmak isteyen adaylara Polis Akademisi Başkanlığı Sınav Sonuç Belgesi Alma Sistemine e-Devlet üzerinden giriş yaparak sınav sonuçlarına ulaşabilirler. 

POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları görüntülemek ve söz konusu sonuçlara dair yayımlanan basın açıklaması için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:25
YORUM EKLE