2018 Bekçi Maaşları Ne Kadar? Bekçi Maaşı 2018

İçişleri Bakanlığında istihdam edilen bekçilerin ne kadar maaş aldıkları merak ediliyor. Bizlerde konuyla alakalı olarak tüm detayları sitemizde okurlarımızla paylaşıyoruz.

2018 Bekçi Maaşları Ne Kadar? Bekçi Maaşı 2018

Özellikle son zamanlarda artan bekçi alımlarından sonra bekçilerin aylık kazançları da merak edilen hususların başında yer almaya başladı.

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görev yapan Emniyet Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için polis ve bekçi alımları gerçekleştirmektedir.

Peki 2018 yılı bekçi maaşları ne kadar?

2018 BEKÇİ MAAŞLARI NE KADAR?
 

2018 yılı itibari ile bekçi maaşlarına zam yapıldı. 2018 yılında ortalama olarak aylık bekçi maaşları 3 bin lira civarındadır.

Tabi bu tutar bekçinin görev yaptığı bölgenin nüfus olarak büyüklüğü ve ilin terör durumuna göre değişiklik göstermektedir. Belirtilen aylık tutar başlangıç fiyatı civarındadır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mavi66
mavi66 - 7 ay Önce

küçücük paşam ve kocaman balik tutuyor