banner731

22. Dönem POMEM Mülakat Sınav Yerleri ve Tarihleri Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 22. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) mülakat sınavına katılacak adayların sınav yerleri ve tarihlerine ilişkin bir duyuru yayımladı. Detaylar haberimizde...

Emniyet Personeli 13.06.2018, 21:04 12.02.2019, 19:40
22. Dönem POMEM Mülakat Sınav Yerleri ve Tarihleri Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı 22. Dönem POMEM mülakat sınavında dair bir basın açıklaması yayımladı. 

Yayımlanan basın açıklamasında mülakat sınavına katılmaya hak kazanan adayların, mülakat sınavlarına dair giriş yerleri ile mülakat sınav tarihlerinin belli olduğu duyuruldu. Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı duyurusunda ayrıca mülakat sınavına katılmaya hak kazanan adayların, mülakat sınavlarına katılmaları için yapmaları gereken işlemler ve dikkat etmeleri gereken hususlara dair bilgiler verdi. 

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU

22. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında şahsen başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamasında başarılı olarak  Mülakat Sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adayların Mülakat Sınavına nerede ve hangi tarihte alınacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir. 

Adaylar Mülakat Sınavına gelirken “Sınav Giriş Belgesi” ve “Nüfus Cüzdanının” aslını yanlarında getireceklerdir.Ayrıca Sınav Giriş Belgesi üzerinde belirtilen sınav tarihi ile sınav yerinde hazır bulunacaklardır.   
Mülakat Sınavı sonuçları ileriki bir tarihte Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.  

Adayların Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmaları yasaktır.

Yorumlar (3)
Yusuf 1 yıl önce
3 yıldır mülakatlarda eleniyoruz Allah hayırlısını versin
Orhan ekinci 1 yıl önce
Çok kalın torpilin olucakki polis olasin
Serkan 1 yıl önce
Yusuf kardeş arkadaş 5.seferde kazandı
Şimdi okulda
Hakkımızda hayırlısı geç olsun güç olmasın