76. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Adaylar Sabırsız

Özel Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmak isteyen adaylar yetki belgelerini alarak Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak için meraklı bekleyişlerine devam ediyorlar. Diğer yandan Özel yetki belgesine sahip olabilmek için ÖGG sınav sonuçlarına göre başarılı olunması şartı aranıyor. Peki 76. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar.

Emniyet Personeli 17.06.2018, 00:01 12.02.2019, 19:53
76. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Adaylar Sabırsız

Özel Güvenlik Sınav sonuçlarının açıklanıp, açıklanmadığı merak ediliyor.

Özellikle son dönemde en çok ilgi gören meslekler arasında yer alan Güvenlik Görevlisi mesleğini yapmak isteyen adayların katılım sağladıkları 76. Özel Güvenlik sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Ayrıca adaylar ilk etapta ÖGG Kursu ile meslek eğitimlerini alıyor ve daha sonra Özel Güvenlik Eğitimi ve Yenileme Eğitimi Sınavına katılıyor.

3 Haziran 2018 tarihinde yapılan Özel Güvenlik 76. Temel Eğitim ve 52. Yenileme Sınavından sonra sonuçların ne zaman açıklanacağı merak ediliyor.

NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından Güvenlik Görevlisi alımı için gerçekleştirilen Özel Güvenlik sınavı 3 Haziran 2018 Pazar günü saat 14.00'da gerçekleştirildi.

Sınava katılım sağlayan adaylar sonuçların yayımlanacağı tarihi merakla beklerken bu konuda sonuçların ne zaman açıklanacağı ile ilgili kesin bir tarih verilmiş değil. 

Kamupersoneli.net olarak  ÖGG sonuçları açıklandığında sizlere duyuracağız.

Yorumlar (41)
Başak 1 yıl önce
yarın açıklanıyor.
Savaş 1 yıl önce
Zaten bayram geldi.Mantıken yarın açıklanması gerekir...
PINAR 1 yıl önce
Güvenlik hocamiz ayin 14 unde öğleden sonra yuzde 90 aciklanir demisti ama hic bir ses yok meraktan olcem yaaa lütfen bir an once açıklansa iyi olucak
Fatoş 1 yıl önce
Açıklama ne zaman ?
Çiğdem 1 yıl önce
Yeter artik yani hadi sonucalr aciklansin bu ne yaa
Havva 1 yıl önce
Yenileme sonuçları ne zaman açıklanacak acaba merak ettim kaç puan aldigimi
Orkun 1 yıl önce
Bekliyoruz.aciklansin artık bugün .
zaza 1 yıl önce
ne zaman aciklacak bileniniz varmi
mehmet 1 yıl önce
Esma neden yalan konusuyosn
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın