78. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Açıklandı!

Özel Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmak isteyen adaylar yetki belgelerini alarak Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak için meraklı bekleyişlerine devam ediyorlar. Diğer yandan Özel yetki belgesine sahip olabilmek için ÖGG sınav sonuçlarına göre başarılı olunması şartı aranıyor. İşte 78. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları sitemizde...

Emniyet Personeli 13.10.2018, 08:44 18.01.2019, 21:25 Kerim Solak
78. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Açıklandı!

Özel Güvenlik Sınav sonuçlarının açıklanıp, açıklanmadığı merak edilirken sonuçlar açıklandı.

Özellikle son dönemde en çok ilgi gören meslekler arasında yer alan Güvenlik Görevlisi mesleğini yapmak isteyen adayların katılım sağladıkları 78. Özel Güvenlik sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş son buldu.

Ayrıca adaylar ilk etapta ÖGG Kursu ile meslek eğitimlerini alıyor ve daha sonra Özel Güvenlik Eğitimi ve Yenileme Eğitimi Sınavına katılan adaylar 30 Ekim 2018 tarihinde yapılan Özel Güvenlik 78. Temel Eğitim ve 53. Yenileme Sınavından sonra sonuçların ne zaman açıklanacağı merak ediyorlar.

SONUÇLAR AÇIKLANDI

Sınava giren adaylar sonuçların yayımlanacağı tarihi merakla beklerken bu konuda sonuçların ne zaman açıklanacağı ile ilgili kesin bir tarih verilmemişti.

Kamupersoneli.net olarak  ÖGG sonuçları açıklandığında sizlere duyuracağımızı söylemiştik.

Söz konusu sonuçlar "http://sinavsonuc.ozelguvenlik.pol.tr/Egitim/TemelEgitimSinavSonuc.aspx" adresi üzerinden erişime açıldı.

Yorumlar (0)