Adaylar EGM En Az Lise Mezunu PÖH Alımı Talep Ediyor !

Binlerce aday tarafından Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde en az lise mezunu PÖH alımı talep edilmektedir. Polis alımlarına ilişkin Polis Akademisi Başkanlığı tarafından duyurular yayımlandı. Bu kapsamda yayımlanan duyuruların detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Emniyet Personeli 04.06.2018, 11:05 12.02.2019, 19:10
Adaylar EGM En Az Lise Mezunu PÖH Alımı Talep Ediyor !

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde 23. dönem POMEM polis alımı duyurusu yayımlandı. 

Yayımlanan duyuruda 10 bin polis alımı yapılacağı ifade edildi ancak alımlar hakkında başka bir detay belirtilmedi. Konu ile ilgili olarak Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda alımlar hakkında genel şartlar ve başvuru detaylarının daha sonra açıklanacağı ifade edildi.

10 BİN POLİS ALINACAK

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda "Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 23. Dönem olarak eğitilmek üzere Lisans ve Ön lisans mezunlarından toplam 10.000 öğrenci adayı alınacaktır. Ön başvuru tarihleri ve sınava ilişkin esaslar 22.07.2018 tarihinde yapılacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavı sonrası Polis Akademisi Başkanlığı internet sitesinden ilan edilecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur." ifadelerine yer verildi. 

PÖH ALIMI TALEP EDİLİYOR

Yukarıdaki duyurunun yayımlanmasının ardından Emniyet Genel Müdürlüğü kapsamında PÖH alımı bekleyen adaylar araştırmalarına başladılar. Aylardır baskılarına devam eden ve çeşitli platformlarda seslerini duyurarak PÖH alımı beklediklerini ifade eden adaylar 23. dönem POMEM polis alımının PÖH branşında yapılmasını talep ediyorlar.

Ayrıca PÖH alımı bekleyen adaylar açıklanan en az ön lisans mezuniyeti seviyesinin en az lise mezunu seviyesine çekilmesini istiyorlar. 

Yorumlar (42)
Fatos prlk 1 yıl önce
Kpss sarti olmasin en az lise menzunu olmasini talep ediyoruz lutfen artik site acilsin ....
Enes 1 yıl önce
inşAllah ya
Yusuf kaya 1 yıl önce
Lise mezunu poh alimini bekliyoruz bakan soyludan tek ricamiz 19 .donemde aldigi gibi lise mezunu alim olmasını istiyorum lutfen bu insanlar hep bu yaniti bekliyor lise mezunu alim yapılsın
İbrahim ider 1 yıl önce
Pöh alımı bekliyoruz yaş esnetilsin lütfennnnnn
Seyit o 1 yıl önce
Lise mezunu pöh alımı olmasını istiyoruz lütfen en az lise mezunu alımı olsun
özlem 1 yıl önce
her zaman unı mezunu alımı yapılıyor. lise pöh alımı olsun 19.donem gibi. cinsiyet ayrımı olmadan kadın adaylarına da sans tanınmasını talep edıyoruz.
YAKUP 1 yıl önce
bi̇z gençler olarak epeydi̇r bu konuyu araştirip ne zaman başlayacak di̇ye hergün pöh son durumu merak edi̇yoruz son bi̇r şans daha taniyin gençleri̇mi̇ze i̇naninki̇ bu mezleği̇ gerçekten cani̇ gönülden yapacak i̇nsanlar var akerli̇k şarti yi̇ne olmamasini kpp si̇z olmasini ve li̇se mezunu i̇lede başvuru yapilmasi i̇çi̇n bi̇r şans i̇sti̇yoruz lütfen...
Kürşat 1 yıl önce
Pöh alımı için ASKERLİĞİMİ tecil ettirdimnhalen daha bir haber yok rica ediyorum en az lise olsun
şükrü aydoğdu 1 yıl önce
Poh alimi olsun kpss sartsiz lütfen ne zamandir bekliyoruz artik sesimizi duyun secim oncesi yapın bir güzellik.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın