Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Başvuruları Hakkında Önemli Duyuru

Polis Akademisinin resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruya göre; Çarşı ve Mahalle Bekçiliği giriş sınavına başvuru yapan adaylara yönelik olarak detaylara yer verilirken Şehit veya Vazife malulü eş veya çocuğu ibaresi hakkında dikkat edilmesi gerekenler açıklandı.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Başvuruları Hakkında Önemli Duyuru

POMEM'den yayımlanan duyuruya göre;

Şehit veya Vazife malulü eş veya çocuğu olarak 7 bin bekçi alım ilanına başvuru yapacak adaylar hakkında yeni detaylar paylaşıldı.

Yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"Çarşı ve Mahalle Bekçiliği giriş sınavına başvuruda bulunan adaylardan, Şehit veya Vazife malulü eş veya çocuğu olmadıkları halde yanlışlıkla Şehit veya Vazife malulü eş veya çocuğu olarak başvuru yapan adayların gönderdikleri dilekçelere istinaden, ekteki listede ismi bulunan adayların veri tabanından kayıtları silinmiştir. 

Bu durumda olan adaylar, sınav ücretini yatırdıktan sonra tekrar sisteme giriş yaparak ön başvurularını yapabilirler. İlanen tebliğ olunur.

Tüm adayların başvuru kılavuzunu dikkatli bir şekilde okumaları ve belirtilen açıklamalara göre hareket etmeleri gerekmektedir." ifadeleri yer aldı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 11:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
hak neyse ooo
hak neyse ooo - 13 ay Önce

yaş şartı 35 olmalı sayın yetkililer