Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre çarşı ve mahalle bekçiliği yazılı sınavlarının ne zaman yapılacağıyla alakalı olarak detayları yer verildi. Bizlerde yayımlanan duyuruya yönelik olarak detayları paylaşıyoruz.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

Kamupersoneli.net olarak "Çarşı ve Mahalle" bekçiliği yazılı sınavlarıyla alakalı olarak detayları paylaşıyoruz.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Polis Akademisi Başkanlığı (POMEM) resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuru kapsamında 7 bin bekçi alımı yazılı sınavlarının ne zaman yapılacağı hakkında detaylar belli oldu.

YAZILI SINAVLAR NE ZAMAN?

Polis Akademisi Başkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyurular kapsamında 7 bin bekçi alımı yazılı sınavlarının ne zaman yapılacağıyla alakalı olarak detaylar paylaşıldı.

Söz konusu "Çarşı ve Mahalle" bekçiliği alımı yazılı sınavlarının 20 Ekim 2018 tarihinde saat 10:00'da gerçekleştirileceği ifade edildi. Bu kapsamda sınav giriş belgelerinin 11 Ekim 2018 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından erişime açılabileceği ifade edildi.

POLİS AKADEMİSİNDEN YAYIMLANAN DUYURU

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı kapsamında 09-23 Temmuz 2018 tarihleri arasında şahsen müracaatları alınan ve ön sağlık kontrollerini başarıyla geçerek yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylara 20 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 10.00’da “Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı” yapılacaktır.

Sınav merkezleri de belirtilen duyuruya göre sınav "İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Çorum, Sivas, Gaziantep, Elazığ, Erzurum, Batman" illerinde gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 23:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
alper
alper - 9 ay Önce

ikamet sarti varmi

Bedirhan
Bedirhan - 9 ay Önce

Şartlar hakkında bilgi verilmemiş