EGM 2017-1 EKPSS İle Atanan Adaylara İlişkin Duyuru Yayımladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü, resmi internet sitesi üzerinden EKPSS ile atanan adaylara ilişkin bir duyuru yayımladı.

EGM 2017-1 EKPSS İle Atanan Adaylara İlişkin Duyuru Yayımladı!

2017-1 Engelli memur ataması ile Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolarına yerleştirilmesi yapılan adaylara ilişkin Emniyet Genel Müdürlüğü bir duyuru yayımladı. 

EGM'YE EKPSS İLE ATANAN ADAYLARA İLİŞKİN DUYURU

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda, engelli memur ataması ile Emniyet Genel Müdürlüğüne ataması gerçekleşen adaylardan istenen evraklar açıklandı. Yayımlanan duyuruda ayrıca, adayların başvuru evraklarını teslim etmelerine ilişkin uyarılarda bulunuldu. 

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuru metni, 

ÖSYM tarafından 2017-1 EKPSS yerleştirmesi sonucu Kurumumuza yerleştirilen adaylarca aşağıda belirtilen belgeler 14/09/2017 tarihinden 29/09/2017 tarihi mesai bitimine (saat: 18.00) kadar; aşağıdaki adrese şahsen teslim edilmesi gerekmektedir. Adres: İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar/ANKARA adresinde bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı A Blok Kat:3

BAŞVURU EVRAKLARI

1. EKPSS sonuç belgesine ilişkin internet çıktısı,

2. ÖSYM’ce yerleştirildiğine dair internet çıktısı,

3. Diplomanın aslı ya da noter tasdikli örneği (2017 EKPSS Kılavuzuna göre noter tasdikli örneği ya da aslının getirilmesi gerekmektedir.)

4. Ortaokul veya lisede hazırlık okuyanların, bu durumlarını gösterir belge, 

5. Kadro için özel şart olarak evrak istenmişse; (belge, sertifika, bonservis ve benzerinden herhangi birisinin) bir örneği,

6. Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi (T.C. Kimlik Numaralı),

7. Askerlikle ilgili durum belirtir belge aslı,( Askerlik Şubesinden Alınacak)

8. Evlik cüzdanının 1. , 2. ve 3. sayfalarının fotokopisi

9. “Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre alınmış veya bu Yönetmelikçe geçerliliği kabul edilen en az yüzde 40 veya üzerinde çalışabilir engelli olduğunu gösterir sağlık raporu aslı veya noter tasdikli sureti (fotokopi kabul edilmeyecektir),

10. Herhangi Bir Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanlar için, görev yaptığı kurumdan alacağı onaylı hizmet belgesi,

11. Son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık (4 adet) fotoğraf,

12. Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı,

13. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması formu (Fotoğraflı ve bilgisayar veya daktilo ile doldurularak ıslak imzalı şekilde ibraz edilecektir. Formu Personel Dairesi Başkanlığı personeli onaylayacaktır.) (form1)

14. Atanma talep dilekçesi 

Kanuni bir mazereti olmaksızın 14/09/2016 tarihinden 29/09/2016 tarihi mesai bitimine (saat: 18.00) kadar; istenilen belgeleri süresinde ibraz etmeyen adayların atanma hakları iptal olacaktır. 

Not: 1) Belgeleri tam ve eksiksiz olarak getirmeyenlerin atanma işlemlerine başlanmayacaktır. 

2) Gerçeğe aykırı belge veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir, bu kişiler hakkında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:38
YORUM EKLE